۵خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱ AM 1545

سایت استخدام برتر توسط گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری کشور اداره می شود. شعار ما« آموزش و استخدام » می باشد. هدف ما کمک به جوانان عزیز در زمینه آگاهی از استخدامهای رسمی و شرکتهای خصوصی کشور و آشنایی با نمونه سوالات مربوطه  جهت آمادگی هر چه بیشتر در این نوع آزمونها می باشد. هدف دیگر ما آموزش و ارتقاء شخصی و ارتقاء هوش تحلیلی و مالی در جهت شناسایی و تحلیل جامع فرصتهای کسب و کار  موجود  و ارتقاء خود اشتغالی و بهبود اقتصادی کشور از طریق آموزشهای مربوطه می باشد.

محصولات  ما بسته های آموزشی ، سوالات استخدامی  ، مقالات فارسی ،لاتین و ترجمه شده  علمی و  آموزشی و مباحث مهم  علمی ، آموزشی و استخدامی  ادارات دولتی ، سازمانها ، سازمان بورس اوراق بهادار  و ... و مباحث خود اشتغالی و ارتقا ء هوش مالی در جهت شناسایی فرصتهای کسب و کار می باشد.


  رسالت  اصلی و ویژه ما ایجاد آگاهی به فارغ التحصیلان قبل از انتخاب رشته تحصیلی و انتخاب شغل می باشد که اینکار بطور مستمر با ارائه محتواها و اطلاعات تخصصی به داوطلبان صورت می گیرد . بیشترمحتواها و محصولات سایت بطور رایگان و بدون هیچ هزینه ای تقدیم فارغ التحصیلان می گردد تا مرجعی قابل اعتماد و قابل اتکا برای کسب آگاهیهای لازم و راهگشا باشد. به تجربه دریافته ایم که فارغ التحصیلان در مورد مباحث اشتغال و انتخاب شغل به اطلاعات و آگاهیها و محتواهای معتبر و فراوانی نیازمندندبه عنوان مثال یکی از این اطلاعات بیشمار مورد نیاز بحث تناسب شغل با شخصیت است،تمامی تلاش مجموعه برطرف شدن هدفمند نیازهای اینچنینی فارغ التحصیلان گرامی می باشد.
طراحی و پیاده سازی :