۵خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱ AM 2997

سایت استخدام برتر توسط گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری کشور اداره می شود. شعار ما« آموزش و استخدام » می باشد. هدف ما کمک به جوانان عزیز در زمینه آگاهی از استخدامهای رسمی و شرکتهای خصوصی کشور و آشنایی با نمونه سوالات مربوطه  جهت آمادگی هر چه بیشتر در این نوع آزمونها می باشد. هدف دیگر ما آموزش و ارتقاء شخصی و ارتقاء هوش تحلیلی و مالی در جهت شناسایی و تحلیل جامع فرصتهای کسب و کار  موجود  و ارتقاء خود اشتغالی و بهبود اقتصادی کشور از طریق آموزشهای مربوطه می باشد.

محصولات  ما بسته های آموزشی ، سوالات استخدامی  ، مقالات فارسی ،لاتین و ترجمه شده  علمی و  آموزشی و مباحث مهم  علمی ، آموزشی و استخدامی  ادارات دولتی ، سازمانها ، سازمان بورس اوراق بهادار  و ... و مباحث خود اشتغالی و ارتقا ء هوش مالی در جهت شناسایی فرصتهای کسب و کار می باشد.


  رسالت  اصلی و ویژه ما ایجاد آگاهی به فارغ التحصیلان قبل از انتخاب رشته تحصیلی و انتخاب شغل می باشد که اینکار بطور مستمر با ارائه محتواها و اطلاعات تخصصی به داوطلبان صورت می گیرد . بیشترمحتواها و محصولات سایت بطور رایگان و بدون هیچ هزینه ای تقدیم فارغ التحصیلان می گردد تا مرجعی قابل اعتماد و قابل اتکا برای کسب آگاهیهای لازم و راهگشا باشد. به تجربه دریافته ایم که فارغ التحصیلان در مورد مباحث اشتغال و انتخاب شغل به اطلاعات و آگاهیها و محتواهای معتبر و فراوانی نیازمندندبه عنوان مثال یکی از این اطلاعات بیشمار مورد نیاز بحث تناسب شغل با شخصیت است،تمامی تلاش مجموعه برطرف شدن هدفمند نیازهای اینچنینی فارغ التحصیلان گرامی می باشد.


منابع آگهی های سایت شامل مهمترین آگهی های روزانه استخدامی از سایتهای معتبر : بازارکار و همشهری و همچنین آگهی های ارسالی به سایت می باشد 

طراحی و پیاده سازی :