۹دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷ AM 31

رئیس هسته گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به استمرار روند عضو یابی و ثبت نام متقاضیان استخدام در نیروی انتظامی گفت: آزمون استخدامی مقطع درجه داری ۲۵بهمن برگزار می‌شود.
به گزارش بازارکار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، سرهنگ نوربخش رشیدی رییس هسته گزینش فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: هم اکنون روند عضو یابی و ثبت نام متقاضیان استخدام در نیروی انتظامی در هسته گزینش ادامه دارد و روند پذیرش متقاضیان در حال انجام است.
او تصریح کرد: در این مرحله نیز برای مقطع دیپلم در تمامی رشته‌های تحصیلی (جنس پذیرش آقایان) ثبت نام انجام می‌گیرد که متقاضیان می‌توانند با مراجعه به هسته گزینش واقع در خیابان معلم مدارک خود را ارائه دهند و در روند پذیرش و استخدام قرار بگیرند.
سرهنگ رشیدی افزود: دارا بودن دیپلم کامل، متولدین سال ۱۳۷۴تا ۱۳۷۶با وضعیت خدمت وظیفه عمومی مشخص، یک سری شرایط جسمانی مناسب و معدل حداقل ۱۴ از جمله شرایط لازم برای ثبت نام اولیه هستند.
رییس گزینش فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: همه رشته‌های تحصیلی از جمله نظری، فنی و کاردانش می‌توانند برای ورود به نیروی انتظامی ثبت نام کنند که بسیجیان فعال، پلیس افتخاری، خانواده شهداء، جانبازان، آزاگان، فرزندان کارکنان و بازنشستگان نیرو‌های مسلح، حافظان قرآن و دارندگان احکام قهرمانی، نخبگان و استعداد‌های برتر در اولویت جذب خواهند بود.

طراحی و پیاده سازی :