۲۳شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۶ PM 35

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی از قبولی نزدیک ۱۰ هزار نفر در آزمون کتبی استخدام مشاغل پیمانی آتش نشانی خبر داد.  

به گزارش خبرنگار بازارکار سیدعزیز آشنا،مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با اشاره به اعلام نتایج آزمون آتش نشانی گفت: داوطلبان برای دریافت نتایج آزمون باید به آدرس www.hrtc.ir مراجعه و بر اساس تاریخ و ساعت اعلام شده در کارنامه برای تکمیل مدارک به آدرس مورد نظر مراجعه کنند.
وی یادآور شد: مراجعه نکردن داوطلبان در زمان تعیین شده به منزله انصراف از سایر مراحل استخدامی است.
آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با ثبت نام بیش از ۱۰۰ هزار نفر برگزار شد.
مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی تصریح کرد: در این مرحله از آزمون با توجه به سه برابر تکمیل ظرفیت، حدود ۱۰ هزار نفر پذیرفته شده اند. از این میزان سه هزار و ۸۰۰ نفر برای شغل محل های اعلامی و مورد نیاز استخدام می شوند.
آشنا افزود: بررسی مدارک داوطلبان پذیرفته شده نیز از  روز سه شنبه - ۲۶ شهریور ماه - آغاز می شود و با توجه به زمان بندی درج شده در کارنامه ها ادامه می یابد.
وی همچنین گفت: با توجه به اینکه تعداد ثبت نامی ها و پذیرش در برخی استان ها کمتر است، بررسی مدارک در این استان ها با سرعت بیشتری انجام شده و در برخی استان ها نیز زمان بر است، با وجود این پیش بینی می شود بررسی مدارک در تمامی استان ها تا نیمه مهرماه پایان یابد.
مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ادامه داد: پس از بررسی مدارک و تایید آن، زمان بندی آزمون عملی را دریافت می کنند. پس از برگزاری آزمون عملی و اعلام نتایج بر اساس ضرایب مشخص شده، نمره نهایی افراد از ترکیب آزمون کتبی و عملی مشخص می شود.
آشنا تاکید کرد: اگر مدارک داوطلبان پذیرفته شده دچار نقص باشد، آنها مردود شده و سپس داوطلبان بعدی از تکمیل ظرفیت انتخاب می شوند.


طراحی و پیاده سازی :