۴شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۰ AM 21

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: آبان و آذر ماه جاری بیش از 180 نفر دارویار، بهیار، پرستار،کادر فوریت‌های پزشکی و... براساس آزمون در این دانشگاه استخدام می‌شوند.
به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا منطقه لرستان، دکتر محمدرضا نیکبخت در نشست با خبرنگاران که در محل تالار ابن‌سینا بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد برگزار شد، با بیان اینکه تلاشمان ارتقا سطح جامعه است، افزود: نقدپذیر هستیم و امیدوارم دانشگاه را منصفانه نقد کنید چراکه نتیجه نقد، اصلاح امور را به دنبال خواهد داشت.
وی اضافه کرد: شوراهایی نظیر هیات رئیسه، آموزش و پژوهش داریم که نقد رسانه‌ها را در آنجا بررسی می‌کنیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در ادامه با بیان اینکه طرح بسیج ملی فشارخون را به خوبی انجام داده‌ایم، افزود: براساس این طرح کشوری جمعیت بالای 30 سال که بیش از 800 هزار نفر بودند غربالگری شدند.
نیکبخت عنوان کرد: از این تعداد افراد بیش از 200 هزار نفر مستعد فشار خون  و 74هزار نفر فشار خون مطلق داشتند که به مراکز تخصصی فشار خون ارجاع داده شدند.
وی در خصوص طرح پزشک خانواده گفت: برای نظام ارجاع و طرح پزشک خانواده پرونده الکترونیک سلامت تشکیل شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در خصوص استخدام در این دانشگاه اظهار کرد: غیر از موارد پزشکی هیچ استخدامی در دانشگاه علوم پزشکی نداریم و این مهم براساس برگزاری آزمون و اجرای قانون انجام خواهد شد.
نیکبخت بیان کرد: در آبان و آذر ماه جاری بیش از 180 نفر دارویار، بهیار، پرستار،کادر فوریت‌های پزشکی و... براساس آزمون در این دانشگاه استخدام می‌شوند. 

طراحی و پیاده سازی :