۲۲مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۵ PM 97

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: ۱۲ هزار معلم از طریق ثبت‌نام استخدامی که تا دو هفته آینده صورت می‌گیرد جذب آموزش و پرورش خواهند شد.
به گزارش بازارکار سید جواد حسینی در گفتگو با  آنا گفت: برای جذب نیروهای آموزش و پرورش از طریق ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان طبق جدول زمانی در نظر گرفته‌ شده از سوی سازمان اداری و استخدامی عمل می‌کنیم.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه جذب نیرو از طریق ماده ۲۸ بر اساس آزمون خواهد بود اضافه کرد:‌ آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور هرسال برگزار می‌شود که امسال افرادی که در این آزمون شرکت می‌کنند می‌توانند حرفه معلمی را انتخاب کنند.
حسینی با اشاره به اینکه این ثبت‌نام تا دو هفته آینده برگزار می‌شود، اضافه کرد: پذیرفته‌شدگانی که به استخدام وزارت آموزش و پرورش درمی‌آیند از مهر ۹۸ دوره‌های آموزشی خود را آغاز می‌کنند و از مهر سال ۹۹ مشغول به کار می‌شوند.
وی به بحث رتبه‌بندی و طرح معلم تمام‌وقت نیز اشاره کرد و افزود:‌ این طرح می‌تواند سبب افزایش حقوق فرهنگیان شود.
سرپرست وزارت آموزش ‌و پرورش درباره اجرای طرح معلم تمام‌وقت افزود: تا امروز ۱۰ هزار معلم در طرح معلم تمام‌وقت واردشده‌اند و حقوق آن‌ها بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان اضافه‌ شده است.
وی در توضیح منابع این اعتبار گفت:‌ این مبلغ اکنون به عنوان حق‌التدریس به معلمان شاغل پرداخت می‌شود و بر اساس آمارها  یک میلیون و ۶۰۰ هزار ساعت حق‌التدریس به معلمان شاغل پرداخت می‌کنیم .
حسینی خاطرنشان کرد:‌ اگر معلمان شاغل بپذیرند که داوطلبانه ۶ ساعت به زمان تدریس خود اضافه کنند مبلغی به عنوان فوق‌العاده شغلی بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان به حقوق آن‌ها اضافه می‌شود.

برچسب ها : ثبت‌نام استخدامی برای جذب ۱۲ هزار معلم تا ۲ هفته آینده انجام می‌شود

طراحی و پیاده سازی :