۲۴اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۸ AM 108

استاندار کرمانشاه با اشاره به ضرورت تدوین سریعتر برنامه اشتغال استان گفت: برنامه اشتغال استان باید تا خرداد ماه تدوین شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، هوشنگ بازوند در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان که در استانداری برگزار شد با اشاره به اینکه برنامه اشتغال استان در سال گذشته مناسب بود اظهار داشت: برنامه اشتغال امسال نیز باید تا ابتدای خرداد تدوین و ابلاغ شود.

استاندار کرمانشاه با اشاره به ضرورت تدوین برنامه اشتغال امسال تا ابتدای خرداد ماه عنوان کرد: میزان اشتغال، منابع مورد نیاز و درصد کاهش نرخ بیکاری طی امسال باید مشخص شود.

 

بازوند با بیان اینکه برنامه اشتغال استان باید قبل از تصویب مورد بررسی کارشناسان قرار بگیرد گفت: برنامه و سند جامع استان در اشتغالزایی را پس از تدوین، در خرداد ماه امسال برای عموم مردم منتشر می‌شود تا رسانه‌ها و افکار عمومی آن را نقد و به طور مستمر رصد کنند.

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه رونق تولید در استان کرمانشاه، تنها در سایه ایجاد اشتغال میسر و محقق خواهد شد افزود: اشتغال باید در محور برنامه‌ریزی‌های مدیران استان باشد و همه باید به تعهدات خود در این زمینه عمل کنند و به مردم پاسخگو باشند.

منبع : خبرگزاری تسنیم

برچسب ها : تدوین برنامه اشتغال ۹۸ در استان کرمانشاه تا خرداد ماه

طراحی و پیاده سازی :